Kontakt oss

Har du spørsmål angående noen av våre tjenester?
Send en melding via e-post, så kommer vi tilbake til deg – eller ring oss for en hyggelig og uforpliktende prat.

Telefon:

Besøksadresse:
Høyer Odda as; Vorravegen 72, 5750 Odda

Postadresse:
Høyer Odda as, Postboks 153, 5751 Odda

Fakturaadresse:
Høyer Odda as, Postboks 153, 5751 Odda
fakturamottak@hoyer-odda.no
Org.Nr. 939 685 154

Arve Kvåle
Daglig leder

Epost: arve@hoyer-odda.no

Mobil: 982 98 278

Kjerstin S. Larsen
Økonomi og lønn

Epost: kjerstin@hoyer-odda.no

Mobil: 932 39 450

Ronny O. Nilsen
HMS/KS og personalleder

Epost: ronny@hoyer-odda.no

Mobil: 976 68 700

Knut Zacariassen
Materialforvalter

Epost: knut.z@hoyer-odda.no

Mobil: 906 64 460

Knut Jøsendal
Prosjektleder

Epost: knut@hoyer-odda.no

Mobil: 913 55 142

Øystein Freim
Prosjektleder

Epost: oystein.freim@hoyer-odda.no

Mobil: 951 84 666

Randi Øyre Opedal
Økonomileder

Epost: randi@hoyer-odda.no

Mobil: 481 72 152

Ola Espeland
Prosjektleder

Epost: ola@hoyer-odda.no

Mobil: 482 24 471

Tore G. Stengårdsbakken
HMS- & kvalitetskoordinator

Epost: tore.s@hoyer-odda.no

Mobil: 907 71 203

Eivind Dagestad
Prosjektleder

Epost: eivind@hoyer-odda.no

Mobil: 975 79 481

Øvrige kontaktpersoner

Odd Ivar Medhus

489 97 327

Helge Bratland

416 84 849

Ove Løyning

982 98 275

Bjarte Nes

976 68 703

Sigbjørn Tvedt

464 45 473

Odd Einar Øyna

474 67 980

Olav Johanson

991 66 594

Anders Tvedt

982 98 280

Åge Paulsen

488 65 682

Robert Musinski

474 67 986